Будищенська громада
Черкаська область, Черкаський район

Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

15.04.2021 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про місцеві податки і збори на 2022 рік"

20.04.2021 Проект рішення "Про затвердження положення "Про місцеві податки і збори на 2022 рік"

20.04.2021 Проект Положення про місцеві податки і збори на 2022 рік

20.04.2021 Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Будищенської сільської ради "Про місцеві податки і збори на 2022 рік"

21.05.2021 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про оренду комунального майна, відмінного від земельних ділянок"

28.05.2021 Проект рішення "Про затвердження Положення про орнеду комунального майна, відмінного від земельних ділянок"

28.05.2021 Проект Положення про оренду комунального майна, відмінного від земельних ділянокМетодика розрахунку орендної плати за комунальне  майно та пропорції її розподілу