Будищенська громада
Черкаська область, Черкаський район

Стратегія розвитку Будищенської сільської територіальної громади на 2021-2027 роки

Рішення сесії Будищенської сільської ради від 23.02.2024 №72-7/VIII "Про затвердження Стратегії розвитку Будищенської сільської територіальної громади на 2021-2027 роки"

Оголошення

про проведення громадського обговорення на тему: «Проєкт Стратегічного плану розвитку Будищенської сільської територіальної громади на 2021-2027 роки»

Проводиться громадське обговорення проєкту Стратегічного плану розвитку Будищенської сільської територіальної громади на 2021-2027 роки (далі - Стратегія).

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з думкою громадськості щодо проєкту Стратегії, ми розраховуємо на зауваження, коментарі та пропозицій, які дозволять доповнити або розширити конкретні заходи виконання Стратегії.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення з приводу стратегічного аналізу, стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (ЗАВАНТАЖИТИ).

Також основна інформація розміщена на офіційному сайті громади у рубриці «Стратегія розвитку»: https://budyschenska-gromada.gov.ua/strategii-rozvitku-budischenskoi-silskoi-teritorialnoi-gromadi-na-period-20212027-roki-05-35-28-01-10-2021/ . Крім цього, з текстом можна ознайомитися на автоматизованому робочому місці для самообслуговування у відділ «ЦНАП» Виконавчого комітету сільської ради за адресою с.Свидівок, вул.Шевченка, 177 та в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42.

Просимо вас на електронну адресу budrada@ukr.net   надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних, згідно з Додатком (ЗАВАНТАЖИТИ). Також зауваження та пропозиції приймаються у відділі економічного розвитку та інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства Виконавчого комітету сільської ради за адресою с.Свидівок, вул.Шевченка, 177 та в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42 до 07 лютого 2024 року.

У подальшому всі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою в єдиний документ та передані на розгляд сесії Будищенської сільської ради для затвердження.

Додаток

Зауваження та пропозиції до проєкту Стратегічного плану розвитку Будищенської сільської територіальної громади на 2021-2027 роки

Порядковий номер /розділ Стратегії

Пропозиції/ зауваження до проєкту Стратегії