Будищенська громада
Черкаська область, Черкаський район

Виконкоми

Рішення виконавчого комітету Будищенської сільської ради від 02.09.2021 №165 "Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації"

Рішення виконавчого комітету від 18.05.2021 №105 "Про демонтаж огорож та інших конструкцій у прибережній захисній смузі річки Дніпро в межах території Будищенської сільської ради"

Рішення виконкому від 24.02.2021 №№24-44

Рішення виконкому про умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Будищенської сільської ради.

рішення виконкому від 11.01.2017 № 01  "Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходівна території Будищенської сільської ради"

рішення від 28.04.2017 № 9 "Про затвердження тарифу на надання ритуальних послуг комунальним підприємством "Лад"

рішення від 28.04.2017 № 10 "Про хзаходи щодо запобігання лісових пожеж"

рішення від 28.04.2017 № 11 "Про  затвердження переліку збірних евакопунктів та відповідальних осіб"

Рішення виконкому від 26.03.2019 № 11 "Про умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Будищенської сільської ради.

Рішення виконкому від 26.04.2019 № 18 "Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Будищенської сільської ради

Рішення виконкому  від 23.04.2020 № 10 "Про умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Будищенської сільської ради"

Рішення виконкому від 03.09.2020 № 32 " Про  визначення місць для розміщення передвиборної агітації"